Montownia dla dzieci | Teatr: Czerwony Kapturek (trochę inna historia)

/ /
Registrations have closed.

Montownia dla dzieci | Teatr: Czerwony Kapturek (trochę inna historia)

przez
655 655 people viewed this event.

Montownia dla dzieci | Teatr: Czerwony Kapturek (trochę inna historia)

Nie tak dawno temu, w lesie niezbyt daleko stąd, mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Czerwony Kapturek. Jednak była to dziewczynka nieco nietypowa. W tym samym lesie zamieszkiwał także Wilk, który przyszedł tu z innego miejsca, a także Gajowy – prawdziwy macho, oraz mądra Babcia. Ich losy splecione zostały w jedną niesamowitą, zabawną i wyjątkowo ważną opowieść.
Czy cukierki rzeczywiście mogą rozwiązać wszystkie problemy? Czy Wilka da się oswoić? Czy posiadanie władzy oznacza bezkarność? W tej odmiennie opowiedzianej historii Czerwonego Kapturka bohaterowie stają przed koniecznością znalezienia odpowiedzi na te ważne pytania.
W tej bajce świat staje się żywy dzięki elementom garderoby i słodyczom. W tych kulturowych przebraniach, które reprezentują każdego z bohaterów, nie jest tak łatwo odróżnić to, co dobre od złego, to, co ważne od nieistotnego. Wykreowany przez cukierkowy i wyimaginowany świat małej dziewczynki musi zmierzyć się z bardziej gorzką rzeczywistością lasu, za którym Gajowy nie opiekuje się tak, jak powinien. Stereotypowe postrzeganie Wilka nie pomaga w rozwiązaniu wszystkich tych problemów.
Spektakl odbędzie się 29 października o godzinie 15:00
Wstęp wolny
 

Start wydarzenia

2023-10-29 @ 15:00 do
2023-10-29 @ 16:00
 

Rodzaj imprezy

 

Kategoria imprezy

Udostępnij znajomym