FORGOT YOUR DETAILS?

GREEN EGG

Śniadaniownia

G12

GREEN EGG.. ALL DAY SPECIALS

Od rana do nocy

Wszystko jedno, kiedy zacznie się twój dzień. Tu pyszną kawę i śniadania z jajkiem w roli głównej zjesz od rana do nocy. Popołudniu dostaniesz zdrowy lunch, tapasy, kieliszek wina, wieczorem koktajl. To pierwszy i jedyny taki projekt śniadaniowo-restauracyjny w Polsce, stworzony specjalnie dla Montowni.

Green Egg w Montowni to tzw. „all day dining concept”, czyli połączenie śniadaniowni, kawiarni z kawą fair trade z autorskiej palarni i tapas baru. Produkty, z których przyrządza się jedzenie, są ekologiczne i w dużej części kupowane lokalnie. Tu zjesz w zakątku postindustrialnej hali zamienionym w ciepłe wnętrze wypełnione zielenią: z drewnianymi stołami, książkami, wygodnymi kanapami. A dla pracujących zdalnie – jest szybkie wifi.

Tapasy z przyjaciółmi

Wieczorna odsłona to przede wszystkim dania, którymi łatwo się podzielić. Pasują do dobrego towarzystwa i dobrego wina. W karcie m.in. hummus z shitake, orzechami włoskimi i kiełkami słonecznika; pieczony kalafior z krewetkami i ziemniakami z sosem maślanym; labneh z grillowaną papryką padron i za’atar; grillowane sezonowe warzywa; marynowany łosoś z cream fresh i cytrusami. Latem niespodzianka – gotowe kosze piknikowe. Do ogrodu i na plażę!

TOP